Strony i sklepy internetowe

Strona internetowa jest obecnie istotnym elementem współczesnych firm. Dzięki niej, Twój potencjalny klient będzie mógł szybko uzyskać informacje na temat oferty firmy. 

Dla Naszych klientów tworzymy strony dynamiczne z panelem zarządzania do późniejszych zmian a także przed całym wdrożeniem uzgadniamy z klientem szatę graficzną. 

Strona Wizytówka

Jest to strona która składa się z jednej podstrony i zawarte są na niej najpotrzebniejsze informacje, może być wykorzystana także jako landing page.

Strona Firmowa

Strona w pełni spersonalizowana dla małych jak i większych firm która składa się z wielu podstron.
Idealna dla małych jak i większych firm.

Nasza oferta

Zbuduj swój biznes w sieci już teraz!

Sklep internetowy

W oparciu o Woo-Commerce stworzymy dla Ciebie sklep posiadające funkcje odpowiadające pod Twoje wymagania. A oprócz tego niepowtarzalny wygląd!

Blog / Portfolio

Internetowy pamiętnik, poradnik...jak tylko wolisz!
Platforma która posiada możliwość dodawania postów i komentarzy. Przyjazne miejsce dla Twoich czytelników i nie tylko!

Wybierz jeden z naszych pakietów !

Wizytówka

1200

od 900 zł

Firmowa

1800

od 1300 zł

Sklep online

3000

od 2500 zł

Strona Firmowa znajdzie swoje zastosowanie u firm które chcą aby ich strona przyciągała klientów, czyli posiadała wszystkie niezbędne informacje dotyczące usług, realizacji czy też dodatkowej formy kontaktu.
Na stronie firmowej znajduje się przeważnie oferta, realizacje, informacje o pracownikach, formularz kontaktowy. Jest to zaprezentowanie firmy od najlepszej strony.

Strona Wizytówka jest zdecydowanie mniejsza od firmowej i będzie idealnym rozwiązaniem dla osób którzy skupiają swoją działalność marketingową międzyinnymi w  social mediach i strona ma być zaledwie dodatkiem bądź też chce zaznaczyć swoje usługi w internecie czy też uwiarygodnić w oczach potencjalnych klientów.

Strona firmowa czy wizytówka ?